US Real Estate arendusjuhi ja juhatuse liikmena alustas tööd Uko Paasik

,

US Real Estate arendusjuhi ja juhatuse liikmena alustas kolmapäeval, 1. veebruaril tööd Uko Paasik, kelle vastutusalaks on kõikide US Real Estate kinnisvara arendusprojektide juhtimine.

„US Real Estate arendusportfellis on üle 200 000 m2 pinda, millest ehitusfaasis on ligikaudu 33 000 m2. Meil on töös Tallinna ühed olulisemad arendusprojektid ja Uko Paasiku pikaajaline ning laiapõhjaline kinnisvara arendamise kogemus aitab meil need projektid eriti hästi lõpule viia,“ ütles US Real Estate juhatuse esimees Martin Kolga.

US Real Estate´l on arendamisel Rotermanni kvartali merepoolse ala – Golden Gate büroohoone ehitamine, La Marina restoranimaja ja Ahtri 3 kinnistu planeerimine ning projekteerimine. Arendamises on ka Park Tondi kvartal, kus peagi valmib Tammsaare 56 büroohoone ja äsja alustati Sõjakooli 6 büroohoone ehitamisega.

Unikaalseks projektiks saab olema ka Patarei Merekindluse renoveerimine ja täielik ümberehitamine kaasaegseks hoonetekompleksiks, kus esialgu on kavas valmis ehitada Eesti Mälu Instituudile kuuluv muuseum ning konserveerida ajaloolised hooned.

„US Real Estate on vaieldamatult üks Tallinna silmapaistvamaid arendajaid ja mul on väga hea meel selle töise meeskonnaga ühineda,“ ütles Uko Paasik. „Minu eesmärk on optimeerida US Real Estate kinnisvaraobjektide potentsiaali. Omades ülevaadet kogu arendusprotsessist, suudan näha tervikpilti ja tervikpildis üksikosi, mida rõhutada ja väärtustada, et valmiksid vaid suurepärased ehitised.“

Enne US Real Estate´ga liitumist juhtis Uko Paasik omanimelist konsultatsiooniettevõtet, pakkudes kinnisvaraarendamisega seonduvaid teenuseid suurematele fondidele ja arendajatele nagu näiteks Eften, Baltic Horizon ja Crowdestate. Lisaks on Paasik juhtinud ka Arco Investeeringute arendusüksust ja Q Vara arendusprojekte. Lutheri kvartal ja Tõnismägi Premium on säravaimad näited Uko Paasiku arendatud projektidest.