US Real Estate müüs Tammsaare 56 ja Sõjakooli 6 büroohooned ettevõttele Biofuel

,

Urmas Sõõrumaale kuuluv arendusettevõtte US Real Estate müüs Park Tondi kvartalis asuvate Tammsaare 56 ja Sõjakooli 6 büroohoonete omanikettevõtte Tammsaare Arenduse OÜ Raul Kirjanenile kuuluvale ettevõttele Biofuel OÜ. Tehingu järgselt jääb US Real Estate kvartali arendajana hooneid pikaajaliselt edasi opereerima ja sealset ehitustegevust koordineerima. Finantseerijana jätkab ka LHV Pank.

„US Real Estate meeskond on nende hoonete arendamisega teinud suurepärase töö ja mul on hea meel, et need on nüüd leidnud endale Raul Kirjaneni näol väärika investori. Liigume nüüd Park Tondi arendusega järgmisesse etappi ja meil on ka edaspidi kavas kaasata investoreid enda kinnisvaraprojektidesse,“ ütles US Invest nõukogu esimees Urmas Sõõrumaa.

Park Tondi kvartalis aadressil Tammsaare 56 valmis äsja 7-korruseline liginull-energiaklassiga büroohoone. Hoone esimesel korrusel avab septembris oma esindussalongi Hektor Light. Ülemistel korrustel on üürnikeks teiste seas SRINI, Bondora, CV Keskus, Fortum ja Web Expert. Hoones on üüritavat pinda 7300 m2.

Selle aasta lõpus valmib kvartalis veel muinsuskaitsealune Sõjakooli 6 büroohoone, kus kahele korrusele tuleb 1300 m2 büroopinda, mis on terves mahus välja üüritud finantsettevõttele Bondora.

US Real Estate jätkab Park Tondi kvartali arendamist. Järgmisena alustatakse Park Tondi Residentside arendusega ning juba täna käib aktiivne üüritegevus Tondi tänava ääres olevas ajaloolises kasarmuhoones, mis peagi rekonstrueeritakse kaasaegseteks büroopindadeks.