US Real Estate sõlmis 1Partner Ehitusega lepingu Park Tondi järgmise etapi rajamiseks

,

Urmas Sõõrumaale kuuluv US Real Estate ja 1Partner Ehitus sõlmisid ehitustöövõtu lepingu, mille raames rajatakse Tallinnas Park Tondi elu- ja ärikvartalis asuvasse ajaloolisesse hoonesse kaasaegne büroohoone. Hoone valmib käesoleva aasta lõpuks.

Sõjakooli 6

Park Tondi elu- ja ärikvartalis aadressil Sõjakooli 6 paiknev tsaariaegne ehitis oli enne Nõukogude okupatsiooni algust kasutusel Eesti kaitsejõudude sõjakooli sauna- ja vahtkonnahoonena. Pärast ehitustööde lõppu käesoleva aasta detsembris, valmib hoone kahel korrusel kokku 1500 ruutmeetrit kvaliteetset ja kaasaegset büroopinda. Hoone üürnikuks saab finantsettevõte Bondora.

“Väärika ajalooga hoonetele uue elu andmine on 1Partner Ehituse üks olulisi tegevussuundi ja nii oleme harjunud töötama muinsuskaitse nõuetega käsikäes. Antud projekti puhul on eraldi väljakutseks tähtaeg, kuna tellija soovib veel sel aastal hoone kasutusse võtta,” selgitas 1Partner Ehituse juht Üllar Hinno.

Tammsaare 56

Sõjakooli 6 hoone rekonstrueerimise arhitektuurse projekti on koostanud Tomomi Hayashi ja Hanno Grossschmidt arhitektuuribüroost HGA Arhitektid. „Klubihoone ehitusega aadressil Sõjakooli 6 tähistame me Park Tondi elu- ja ärikvartali teise etapi arenduse algust. Ehitusgraafik on väljakutsuv ja mul on äärmiselt hea meel, et 1Partner Ehitus on selle vastu võtnud ning hoone üürnik Bondora saab juba aasta lõpus sisse kolida. Järgmisena liigume kvartali arendusega Tondi tänava poole ja alustame Sõjakooli 1 büroohoone ehitust ajaloolises kasarmuhoones,“ kommenteeris US Real Estate kinnisvaraarenduste juht Uko Paasik.

Park Tondi