US Real Estate’i hakkab juhtima Gert Jostov

,

US Real Estate sai uue juhatuse esimehe, kelleks on üle 15 aasta Technopolis Ülemiste arendusi vedanud Gert Jostov. Uue juhi peamine eesmärk on kasvatada US Real Estate´st Eesti suurim ärikinnisvara arendaja.

„Nagu ikka on meil suured plaanid. USRE 2035 plaan näeb ette kinnisvaraportfelli väärtuse kasvatamist 350 miljonilt 1 miljardini. Tõenäoliselt nõuab see erinevate investorite kaasamist ja sellest tulenevalt ka teistsugust juhtimismudelit, mida seni meie majas ei ole olnud, kuid milles Gerdil on suurepärane kogemus,” ütles US Invest nõukogu esimees Urmas Sõõrumaa.

“Tulen uude ametisse pikaajaliste plaanidega, et kasvatada US Real Estate´i ärikinnisvara portfell Eesti suurimaks. Pärast 15-aastast kogemust Ülemiste City arendamisel on see minu jaoks loogiline ja samas väljakutsuv jätk kinnisvarasektoris. Kui kõik ideed ära realiseerime, siis peatselt on USRE kinnisvaraportfelli väärtus üle ühe miljardi euro,” ütles Gert Jostov. “Esmane fookus saab olema 2025. aasta kevadel valmiva Golden Gate büroohoone käivitamine.”

Jostovile annab US Real Estate juhatuse esimehe ametikoha üle Martin Kolga, kes on ettevõttes töötanud viis aastat ja soovib nüüd võtta aega iseendale ning oma perele: “Olen tänulik, et olen saanud juhtida sellise võimeka meeskonna ja suurepäraste projektidega ettevõtet,“ ütles Kolga. „Soovin Gerdile palju edu! Ta on kinnisvarasektoris väga kogenud juht, mistõttu saan talle rahuliku meelega teatepulga üle anda.”

„Aitäh Martinile selle viie aasta eest ja ma väga loodan, et pärast puhkust saame tema ja Gerdi kogemused ühendada selle ambitsioonika eesmärgi täitmisel,“ lisas Urmas Sõõrumaa. 

US Real Estate on Urmas Sõõrumaale kuuluv kinnisvaraettevõte, mille portfellis on üle 130 000 m2 üüritavat pinda ja üle 200 000 m2 arenduses olevat pinda. Ettevõte omab äri-, haridus- ja spordikinnisvara ning arendab terviklikke äri- ja elukeskkondasid, sh Rotermanni kvartal, Golden Gate, Talsinki, Patarei Merekindlus, Park Tondi. Ettevõtte kinnisvaraportfelli koguväärtus on üle 350 miljoni euro.