Veel sel aastal algab Park Tondi järgmise etapi ehitus, üürnike huvi on ootamatult tugev

,

Park Tondi kvartalis valmis Tammsaare 56 büroohoone, kus tänaseks on juba 98% pindadest välja üüritud. Esimesel korrusel avab septembris oma esindussalongi Hektor Light. Ülemistel korrustel on üürnikeks teiste seas SRINI, Bondora, CV Keskus, Fortum ja Web Expert. Aasta lõpus algab kvartalis juba ka uue hoone rekonstrueerimine.

„Äsja valminud Tammsaare 56 büroohoone on praktiliselt täielikult välja üüritud, vaid kaks äripinda 1. korrusel ja üks büroopind 3. korrusel on veel pakkuda, mis on tänases turusituatsioonis väga hea tulemus,“ ütles Park Tondi kvartali ärijuht Ülari Niinemägi. „Peab tunnistama, et üürnike leidmine ei olnud keeruline, sest kvartalil on suurepärane juurdepääs ja hoonel väga hea nähtavus. Boonuseks mugavad parkimis- ja sportimisvõimalused.“

Tammsaare 56 asuv liginullenergiaga uue ajastu büroohoone eristub läbimõeldud ruumilahenduste ning liikumisharjumusi soosivate lisavõimaluste poolest. Parkimine on suures osas maa-alusel korrusel, sealsamas on kinnine jalgrattaparkla koos riietumis- ja pesemisvõimalustega. Kõikidel büroopindadel on rõdu ning hoone katusekorrusele rajatud terrassilt saab nautida vaateid tenniseväljakutele, Ülemiste järvele ja südalinnale.

Tammsaare 56 büroohoone arhitektid on HG Arhitektuur ja KAMP Arhitektid.

„Sel aastal alustame ka Sõjakooli 1 hoone rekonstrueerimisega, kus ajaloolisse kasarmuhoonesse tulevad läbi kolme korruse paiknevad unikaalse karakteriga kontorid. Ka siin on juba esimesed lepingud sõlmitud,“ ütles Ülari Niinemägi. „Punane tellissein, betoon, kõrged laed, privaatne roheala, on vaid mõned seda hoonet iseloomustavad märksõnad. Ridabüroost vaid paariminutilise jalutuskäigu kaugusel asuvad piikonna parimad sportimisvõimalused.“

Aasta lõpus valmib ka Sõjakooli 6 büroohoone, mis on terves mahus juba välja üüritud.

US Real Estate arendatav Park Tondi elu- ja ärikvartal rajatakse ajalooliste Tondi kasarmute piirkonda. Park Tondi kvartalis on juba valmis üle 28 000 m2 äripinda: 10 200 m2 aadressil Tammsaare 56 ja 18 800 m2 aadressil Sõjakooli 10 (FORUS Spordikeskus Tondi). Sõjakooli 6 valmimisega lisandub kvartalisse 1 300 m2 üüritavat äripinda.